KallosPlex packet - KallosPlex sáčky 10 ml a 20 ml Zobrazit větší

KallosPlex sáčky - KallosPlex packet 10 ml a 20 ml

PLEX

Nový produkt

  • KallosPlex technologie na ochranu stavby vlasů při chemických úpravách
  • 10 ml a 20 ml

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

58,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Dvou dílný synergický systém byl navržen, aby ochranné štíty komplexu ochránily každý jednotlivý vlas proti agresivitě chemických přípravků

1. krok stavba vlasových vazeb 10 ml

Formule KallosPlex se váže s chemickými látkami, snižuje dopad na porušení struktury vlasu, zvyšuje pružnost a odolnost vlasů.

2. krok posilující krém na stavbu vlasových vazeb 20 ml

Posilující a obnovující krém, který podporuje stavbu vlasových vazeb. Vlasy vyživuje, hydratuje, dopřává jim hebkost a pevnost.

OCHRANA A OSLŇUJÍCÍ VÝSLEDKY S POMOCÍ PŘEVRATNÉ TECHNOLOGIE NIO-PROTECT

Aktivní složka KallosPlexu Niosome dopomáhá správnému vstřebávání KallosPlex do vlasů. Tato inovativní molekula umožňuje hloubkové vstřebání produktu až ke kořínkům vlasů, kde působí nejúčinněji.

PŘÍRODNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY

izoflavanoidy sójových bobů- intenzivně vyživují vlasová vlákna a opravují a zlepšují kvalitu vlasů.

N-acetyl-Lcystein- dopomáhá vzniku nových vlasových vazeb a chrání vlasová vlákna.

Fitoceramid pocházející z rýže poskytuje vnější ochranný film vlasům.

KallosPlex dále obsahuje přírodní směs aminokyselin, které dopomáhají hydrataci a obnově poškozených vlasů 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

BARVENÍ VLASŮ

V první řadě smíchejte barvu na vlasy a odpovídající množství peroxidové emulze dle vlastní potřeby, po té přimíchejte KallosPlex 1. Na každých 10 ml barvy přidejte 1 ml KallosPlex 1. Následně barvěte obvyklým způsobem a při umývání použijte dostatek šamponu. Poté rovnoměrně naneste na vlasy KallosPlex 2 krém a minimálně 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vymyjte z vlasů a osušte vlasy.

PŘÍKLAD:

poměr barvení 1:1

60ml barvy, 60 ml peroxidu a 6 ml KallosPlex 1

poměr barvení 1:1,5

100 ml barvy, 150 ml peroxidu, 10 ml KallosPlex 1

 ULTRALIFT BARVY NA VLASY (POMĚR ŘEDĚNÍ 1:2)

V první řadě smíchejte obvyklý poměr barvy a peroxidové emulze. Po řádném promíchání směsi přidejte ke každé 50 ml barvy na vlasy 7,5 ml KallosPlex 1, obvyklým způsobem nabarvěte vlasy a při umývání použijte dostatek šamponu. Poté rovnoměrně naneste na vlasy KallosPlex 2 krém a minimálně 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vymyjte z vlasů a osušte vlasy.

PŘÍKLAD:

50 ml barvy na vlasy, 100 ml peroxidu, 7,5 ml KallosPlex 1

 MELÍROVACÍ PRÁŠEK (ODBARVOVÁNÍ, HIGH LIFT, BALAYAGE, SHATUSH)

Smíchejte obvyklý poměr melírovacího prášku s peroxidem, po vymíchání do hladké hmoty přidejte KallosPlex 1 v poměru 10 g melírovacího prášku ku 2 ml KallosPlex 1. Směs naneste obvyklým způsobem na vlasy a při umývání použijte dostatek šamponu. Poté rovnoměrně naneste na vlasy KallosPlex 2 krém a minimálně 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vymyjte z vlasů a osušte vlasy.

PŘÍKLAD:

25 g melírovacího prášku, 50 ml peroxidu a 4 ml KallosPlex 1

DIREKTIVNÍ BARVY

Po odbarvení můžete plynule dále nanášet direktivní barvy. Smíchejte direktivní barvu 10 ml s 1 ml KallosPlex 1, směs naneste obvyklým způsobem na vlasy a při umývání použijte dostatek šamponu. Poté rovnoměrně naneste na vlasy KallosPlex 2 krém a minimálně 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vymyjte z vlasů a osušte vlasy.

OCHRANNÝ ZÁBAL PROTI POŠKOZENÍ

Smíchejte 10 ml KallosPlex 1 a 15 ml KallosPlex 2, Naneste od kořínků až po konečky vlasů. Umístěte vlasy pod zdroj tepla na dobu 15 minut, Důkladně opláchněte. Poté naneste druhou samostatnou dávku KallosPlex 2 od kořínku vlasů po konečky a nechte 2 - 3 minuty působit, potom důkladně opláchněte a vysušte vlasy.

CHEMICKÉ NAROVNÁVAČE VLASŮ

Nejdříve umyjte vlasy šamponem poté smíchejte 50 ml narovnávače vlasů a 10 ml KallosPlex 1, obvyklým způsobem naneste na vlasy, potom důkladně opláchněte. Naneste požadované množství neutralizéru, nechte působit a následně důkladně smyjte. Poté rovnoměrně naneste na vlasy KallosPlex 2 krém a minimálně 5 minut působit. Důkladně opláchněte a vymyjte z vlasů a osušte vlasy.

KERATINOVÉ NAROVNÁVÁNÍ VLASŮ

Po umytí vlasů přípravným keratinovým šamponem smíchejte v poměru 1 ml KallosPlex 1 na 10 ml vyrovnávacího keratinového krému. Naneste na vlasy a použijte, jak obvykle používáte keratinový krém na narovnávání vlasů. Použijte keratinový kondicionér a důkladně opláchněte. Rovnoměrně naneste KallosPlex 2 na vlasy, nechte 5 minut působit, důkladně opláchněte a usušte.

TRVALÁ

Obvyklým způsobem proveďte trvalou a naneste neutralizer. Odstraňte natáčky a dobře osušte ručníkem.

Na středně dlouhé nebo dlouhé vlasy použijte 25 – 30 ml KallosPlex 1, naneste rovnoměrně od kořínků ke konečkům a nechte 10 minut působit.

Bez oplachování naneste KallosPlex 2 od kořínků ke konečkům a nechte 5 minut působit. Po té důkladně opláchnete a vlasy vysušte.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

KallosPlex sáčky -  KallosPlex packet 10 ml a 20 ml

KallosPlex sáčky - KallosPlex packet 10 ml a 20 ml

  • KallosPlex technologie na ochranu stavby vlasů při chemických úpravách
  • 10 ml a 20 ml